PORADNIK

REZERWACJA TERMINU

Jeżeli chcesz przymierzyć suknie w naszym salonie dla własnego komfortu umów się wcześniej na wizytę: telefonicznie, mailowo, przez nasze strony na portalach Facebook lub Instagram. Dzięki wcześniejszej rezerwacji terminu masz do dyspozycji konsultantkę, która zajmie się tylko i wyłącznie Tobą.

CZAS

Dla każdej z Klientek rezerwujemy jedną godzinę na przymierzanie sukien w którymś z naszych salonów. Jeżeli przymiarka się wydłuży, a nie będzie w tym czasie kolejnej osoby, bez problemu wydłużamy czas.

OSOBY TOWARZYSZĄCE

Wraz z przyszłą Panną Młodą zapraszamy osoby towarzyszące. Najlepiej maksymalnie trzy zaufane, bliskie osoby. Prosimy o nieprzekraczanie sugerowanej liczby osób. Zapewni to spokojniejszy przebieg przymiarki oraz lepszy wybór – to przyszła Panna Młoda wybiera dla siebie suknię i sama w spokoju powinna mieć możliwość przemyślenia, która suknia to suknia jej marzeń ♥

ZDJĘCIA

W trakcie przymiarek sukien ślubnych zabrania się robienia zdjęć i nagrywania filmów.

BUDŻET

Ceny sukien ślubnych w naszych salonach są zróżnicowane, zależne przede wszystkim od kolekcji. Prosimy więc o wcześniejsze zapoznanie się z naszą ofertą, by móc skupić się na sukniach, które mieszczą się w wybranym limicie cenowym.

Zapraszamy do rezerwacji terminów konsultacji w naszych salonach.